Innhold

E-post for ansatte

Administrasjon

Rektor Knut Wilsgård

knut.wilsgard@nes-ak.kommune.no

Sekretær Marit Eggum Vestli

marit.eggum.vestli@nes-ak.kommune.no

Avd. leder Lena Bøsterud

lena.bosterud@nes-ak.kommune.no

Avd. leder Annette Møller

annette.moller@nes-ak.kommune.no

Avd. leder May Nordby Lund may.nordby.lund@nes-ak.kommune.no

Kontaktlærere

Klasse Navn E-post
8.1 Jon W. Olsen  jon.walter.olsen@nes-ak.kommune.no
8.2 Marit Aarhus Megrund  marit.aarhus.megrund@nes-ak.kommune.no
8.3 Henrik Myrseth  henrik.myrseth@nes-ak.kommune.no
8.4 Sissel Harviken Indgjerd  sissel.harviken.indgjerd@nes-ak.kommune.no
     
9.1 Wenche Engebråten

wenche.engebraten@nes-ak.kommune.no

9.2 Bergljot Støyle bergljot.stoyle@nes-ak.kommune.no
9.3 Andrea Skovseth

andrea.skovseth@nes-ak.kommune.no

9.4 Siri Welde-Johansen

siri.welde2@nes-ak.kommune.no

     
10.1 Britt-Karin Sandbakken britt-karin.sandbakken@nes-ak.kommune.no
10.2 Linda Engebråten linda.engebraten@nes-ak.kommune.no
10.3 Jan Tore Eriksen jan.tore.eriksen@nes-ak.kommune.no
10.4 Steffen Tangen steffen.tangen@nes-ak.kommune.no
     

Faglærere

Spesialpedagoger

Navn E-post
Margit Cicilie Fallet margit.cicilie.fallet@nes-ak.kommune.no

Assistenter

Spesial- og sosialpedagogisk leder

Navn E-post:
May Nordby Lund may.nordby.lund@nes-ak.kommune.no

Miljøterapeut

Navn E-post
Torill Klemetsen torill.klemetsen@nes-ak.kommune.no

Rådgiver

Navn E-post
Jørgen Asmyhr jorgen.asmyhr@nes-ak.kommune.no

Skolehelsetjeneste

Helsesøster er tilstede mandag fram til kl. 11. Torsdag og fredag hele dager

Navn E-post Telefon
Cecilie Blom cecilie.blom@nes-ak.kommune.no  95 44 03 62

Vaktmester

Navn E-post
Rune H. Gullikstad rune.holger.gullikstad@nes-ak.kommune.no

Publisert: 06.12.2016 09:56:08
Sist endret: 03.07.2019 11:55