Innhold

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

hva forsøkte du å finne?


E-post for ansatte

Administrasjon

Rektor Kjell Øygard kjell.oygard@nes-ak.kommune.no
Ass. rektor Mona S. Eide mona.s.eide@nes-ak.kommune.no
Sekretær Marit Eggum Vestli marit.eggum.vestli@nes-ak.kommune.no
Avd. leder Lene Thon lene.thon@nes-ak.kommune.no
Avd. leder May Nordby Lund may.nordby.lund@nes-ak.kommune.no

Kontaktlærere

Klasse Navn E-post
8.1 Britt-Karin Sandbakken britt-karin.sandbakken@nes-ak.kommune.no
8.2 Linda Engebråten linda.engebraten@nes-ak.kommune.no
8.3 Jan Tore Eriksen jan.tore.eriksen@nes-ak.kommune.no
8.4 Steffen Tangen steffen.tangen@nes-ak.kommune.no
     
9.1 Merethe Liland merethe.liland@nes-ak.kommune.no
9.2 Sissel Harviken Indgjerd sissel.harviken.indgjerd@nes-ak.kommune.no
9.3 Torbjørn Selven torbjorn.selven@nes-ak.kommune.no
9.4 Thomas Ljosåk thomas.ljosak@nes-ak.kommune.no
9.5 Henrik Myrseth henrik.myrseth@nes-ak.kommune.no
     
10.1 Tone Helene Greger tone.helene.greger@nes-ak.kommune.no
10.2 Siri Welde-Johansen siri.welde2@nes-ak.kommune.no
10.3 Aashild Vold Solberg aashild.vold.solberg@nes-ak.kommune.no
10.4 Wenche Engebråten wenche.engebraten@nes-ak.kommune.no

Faglærere

Spesialpedagoger

Navn E-post
Margit Cicilie Fallet margit.cicilie.fallet@nes-ak.kommune.no

Assistenter

Spesial- og sosialpedagogisk leder

Navn E-post:
May Nordby Lund may.nordby.lund@nes-ak.kommune.no

Rådgiver

Navn E-post
Olav S. Eide olav.sandaker.eide@nes-ak.kommune.no

Helsesøster

Navn E-post Telefon
Cecilie Blom cecilie.blom@nes-ak.kommune.no  95 44 03 62

Vaktmester

Navn E-post
Rune H. Gullikstad rune.holger.gullikstad@nes-ak.kommune.no

Publisert: 06.12.2016 09:56:08
Sist endret: 04.09.2017 20:29