Ansatte

Neskollen skole har mange ansatte. Det er i underkant 100 ansatte med alt fra rektor til renhold.

Innhold

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

hva forsøkte du å finne?


Administrasjon

Rektor: Mona Paulsen

Mona.Paulsen@nes-ak.kommune.no

Ass. rektor: Astrid E.V. Kjensli

Astrid.E.V.Kjensli@nes-ak.kommune.no

Inspektør: Trine Ausen Hanisch

Trine.Ausen.Hanisch@nes-ak.kommune.no

Sekretær: Liv Kristiansen Larsen

Liv.Kristiansen.Larsen@nes-ak.kommune.no

Sekretær: Marit Evensen

Marit.Jorunn.Skau.Evensen@nes-ak.kommune.no

Inspektør TrineSekretær LivSekretær Marit E

Kontaktlærere

Klasse Fornavn Etternavn E-post
1A Knut Gunnar Støyle
1B Kristin  Fossum

Kristin.Fossum@nes-ak.kommune.no

1C Vigdis Unstad 

Vigdis.Helen.Unstad@nes-ak.kommune.no

1D Sissel Hagen  Israelsen

Sissel.Hagen.Israelsen@nes-ak.kommune.no

2A Ellen Andresen
2B Katrine Fjeld
1C Veronika Hansen
3A Ida Kristine Nabben Gaasø

Ida.Gaaso@nes-ak.kommune.no

3B Christine Ervik Hoel

Christine.Hoel@nes-ak.kommune.no

3C Anne Lise Ilaug

Anne.Lise.Ilaug@nes-ak.kommune.no

3D Anneli Breivik Greni  Anneli.Breivik.Greni@nes-ak.kommune.no
4A Eirin Husebø-Isaksen

Eirin.Husebo-Isaksen@nes-ak.kommune.no

4B

Ida
Vilde K.

Engebråten
Synnestvedt
Ida.Engebraten@nes-ak.kommune.no
Vilde.Kaunatjike.Synnestvedt@nes-ak.kommune.no
4C Gina Strøm
4D Caroline Brustad Lauritsen

Caroline.Brustad.Lauritsen@nes-ak.kommune.no

5A Elin Katrin Backer

Elin.Katrin.Backer@nes-ak.kommune.no

5B

Mona

Hennissen
5C Anette Ottesen-Næss Eliassen

Anette.Ottesen-Naess.Eliassen@nes-ak.kommune.no

6A Eva Hammer

Eva.Hammer@nes-ak.kommune.no

6B Kate Stausland

Kate.Stausland@nes-ak.kommune.no

6C Anette Solveig Wiberg

Anette.Solveig.Wiberg@nes-ak.kommune.no

6D Rino Hemstad Eliassen

Rino.Hemstad.Eliassen@nes-ak.kommune.no

7A Toril Anita Gulbrandsen

Toril.Anita.Gulbrandsen@nes-ak.kommune.no

7B Anders Mork

Anders.Mork@nes-ak.kommune.no

7C Ellen Nilsen Bergersen

Ellen.Nilsen.Bergersen@nes-ak.kommune.no

Helsesøster

Helsesøsster Åse

Helsesøster ved Neskollen skole er Åse Thorbjørnsrud
E-post: Ase.Thorbjornsrud@nes-ak.kommune.no
Mob.: 47463844

Hun er på sitt kontor:
Mandag kl 08.30 - 10.30
Tirsdag  kl 08.30 - 15.30
Onsdag  kl 08.30 - 15.30  (oddetallsuker)
Torsdag kl 08.30 - 15.30
Fredag   kl 08.30 - 13.00  (partallsuker)

Helsesøster har kontor i personalfløyen.
Henvendelser kan også rettes til Familiens Hus på nummer 63912420.

Vaktmester

Vaktmester: Ole Mathisbråten.
Telefon: 63 91 22 91 / 98 26 19 66
E-postOle.Ingar.Mathisbraten@nes-ak.kommune.no

Vår hjelpsomme vaktmester er ikke så ofte på sitt kontor, men du treffer han sikkert rundt om kring når han er ute og fikser et eller annet for alle oss andre på Neskollen skole

Faglærere

Fornavn Etternavn
Bente Aanonsen
Cathrine Andersen
Charlotte Aulie
Joakim Krane Bech
Annie Beddari
May-Lis Bjørknes
Elin Dahl
Kjersti Fjeldberg
Heidi Kristin Fredriksen
Arne Henning Grønlien
Beate Gulbrandsen
Kirsti Fyhri Gustavsen
Ragnhild Halvorsen
Lena Lindberg Hansen
Sille Berg Heggard
Stine Kjone
Siv Anita Nordlokken
Stig Thomas Næss
Hanna Kjensli Opaker
Anne P. Oppegaard
Torvald Otterdal
Kari Tangerud

 Assistenter

Fornavn Etternavn
Grete Riise Antonsen
Elin Dahl
Lisbeth Enerud
Lillann Engebretsen
Inger Heike Erdmann
Tanja C. Gudbrandsen
Mona Kristin Hellebakken
Katrine Solberg Hernes
Sylvi Jellum
Irina Tololina Jensrud
Elin Johansen
Brith Lure
Hanne Malmjord
Anita Årnes Paulsen
Inger Marit Roseth
Eline Moe Skaarud
Marit Berger Skogseth
Turid Myhre Skotterud
Mette Larsen Skårer
Liv Sveum
Veronica Brusveen Søreng
Unni Tangen
Brita Togstadhagen

 


Publisert: 05.12.2016 10:10:40
Sist endret: 05.12.2016 10:18