Innhold

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

hva forsøkte du å finne?


Administrasjon

 

Rektor       Anne Sverdrup   anne.sverdrup@nes-ak.kommune.no 

Sekretær    Inger Merete Gabrielsen  inger.merete.gabrielsen@nes-ak.kommune.no                  

SFO-leder Brit Fossum  brit.fossum@nes-ak.kommune.no

Kontaktlærere

Skoleåret 2017-2018


1. klasse Hege Oline Bommo Skogholt hege.oline.bommo.skogholt@nes-ak.kommune.no

2. klasse Kaia Engelsrud kaia.hedvik.engelsrud@nes-ak.kommune.no

3. klasse Marit Myrseth  marit.myrseth@nes-ak.kommune.no

4. klasse Hanna Karoline Haug  hanna.karoline.haug@nes-ak.kommune.no

5. klasse Signy Pedersen  signy.pedersen@nes-ak.kommune.no

6. klasse Anne-Line Lure  anne-line.lure@nes-ak.kommune.no

7. klasse Thomas Engerdahl  thomas.engerdahl@nes-ak.kommune.no

 


 


 


 

Timelærere

Assistenter

Liv Mette Brandt Bratlie  liv.mette.brandt.bratlie@nes-ak.kommune.no

Bente Brustad  bente.brustad@nes-ak.kommune.no

Vikar Renate Elseberg

Helsesøster

Evy Kristin Jensen Granmo

Evy er på Framtun skole på fredager og treffes på telefon 

Andre ansatte

Vaktmester Per Thorstein Hammer  per.thorstein.hammer@nes-ak.kommune.no

Renholder Anita Strømmen  anita.strommen@nes-ak.kommune.no


Publisert: 05.12.2016 10:12:12
Sist endret: 17.01.2017 12:51