Innhold

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

hva forsøkte du å finne?


Administrasjon

 

Rektor       Anne Sverdrup   anne.sverdrup@nes-ak.kommune.no 

Sekretær    Inger Merete Gabrielsen  inger.merete.gabrielsen@nes-ak.kommune.no                  

SFO-leder Brit Fossum  brit.fossum@nes-ak.kommune.no

Kontaktlærere

Skoleåret 2018-2019

1. klasse Anne Helen Smedsrud anne.helen.smedsrud@nes-ak.kommune.no

2. klasse Hege Oline Bommo Skogholt hege.oline.bommo.skogholt@nes-ak.kommune.no

3. klasse Kaia Engelsrud kaia.hedvik.engelsrud@nes-ak.kommune.no

4. klasse Marit Myrseth  marit.myrseth@nes-ak.kommune.no

5. klasse Hanna Karoline Haug  hanna.karoline.haug@nes-ak.kommune.no

6. klasse Thomas Engerdahl  thomas.engerdahl@nes-ak.kommune.no

7. klasse Anne-Line Lure  anne-line.lure@nes-ak.kommune.no

 

 


 


 


 

Timelærere

Maria Cecilie Trobe Bergly maria.cecilie.trobe.bergly@nes-ak.kommune.no

Anna-Marie Laberget anna-marie.asdahl.laberget@nes-ak.kommune.no

Trine Dishington Hansen trine.d.hansen@nes-ak.kommune.no

Marija Durneikiene marija.durneikiene@nes-ak.kommune.no

Renate Elseberg renate.elseberg@nes-ak.kommune.no

Camilla Strozek camilla.strozek@nes-ak.kommune.no, Permisjon til 24.02.19

 

Assistenter

Helsesøster

Evy Kristin Jensen Granmo, mobil 915 63 765

Evy er på Framtun skole på fredager og treffes på telefon 63 91 15 87 

Andre ansatte

Vaktmester Per Thorstein Hammer  per.thorstein.hammer@nes-ak.kommune.no

Renholder Anita Strømmen  anita.strommen@nes-ak.kommune.no


Publisert: 05.12.2016 10:12:12
Sist endret: 17.01.2017 12:51